marka tescil John of God Meditasyonları - John of God Türkiye

John of God Meditasyonları

JOHN OF GOD MEDİTASYONLARI İSTANBUL’DA

JOHN OF GOD VE IŞIK MEDİTASYONU

JOHN OF GOD   ŞİFANIN ELİ

VE

EVLİYALAR VE YÜCELERLE YAŞAMAK – AŞKA YÜRÜ  KİTABLARININ YAZARI

CAN AYDOĞMUŞ İLE MEDİTASYON

 

( AŞAĞIDAKİ TÜM YAZILARI LÜTFEN OKUYUN )

JOHN OF GOD VE IŞIK VARLIKLARIN ‘EVLİYALAR VE YÜCELERLE YAŞAMAK’ VE ‘JOHN OF GOD ŞİFANIN ELİ ‘ KİTAPLARININ  YAZARI CAN AYDOĞMUŞ TARAFINDAN YAPILMASINA İZİN VERDİKLERİ BU MEDİTASYON, BREZİLYA’DA JOHN OF GOD’UN MERKEZİNDE MEDİTASYONLA AYNI ANDA BAŞLAR VE ORAYA NİYET OLARAK BAĞLANTI SAĞLANIR.

MEDİTASYONDA CAN AYDOĞMUŞ TEMSİLCİ OLARAK ORADA OLACAK VE MEDİTASYONU YAPTIRACAKTIR!

MEDİTASYON ESNASINDA CAN AYDOĞMUŞ’UN ÇOK ÖZEL PROSESLERİ VE YÖNLENDİRMESİ İLE ÇALIŞMA BAŞKA BİR BOYUTA TAŞINMAKTADIR.

NORMAL’DA SADECE SESSİZLİK VE DUALARLA YAPILAN JOHN OF GOD MEDİTASYONU CAN AYDOĞMUŞ’UN GELİŞTİRDİĞİ IŞIK MEDİTASYONU TEKNİĞİ İLE DERİN BİR DÖNÜŞÜM YOLCULUĞUNA SİZLERİ DAVET EDİYOR.

BU YOLCULUK SİZLERİN MEDİTASYON’DA ÇOK DAHA DERİN BİR KONUMA GELMENİZE VE JOHN OF GOD MEDİTASYONUNDAN ÇOK DAHA YOĞUN BİR ŞEKİLDE FAYDA ELDE ETMENİZE DESTEK OLACAKTIR…

GETİRMENİZ GEREKENLER VE YAPMANIZ GEREKENLER

  1. Beyaz giyinin, herşeyiniz beyaz olsun
  2. Yanınızda bir şişe su getirin yanınızda dursun. Daha sonra o suyu büyük bidona karıştırıp içebilirsiniz veya direkt meditasyon bitiminde içebilirsiniz.
  3. Ufak bir kağıda bir dileğinizi yazın getirin. Özel John of God tarafından kutsanmış enerjisel kapı görevi gören üçgenin içine koyacaksınız. Daha sonra Can bey John of God’a giderken sizin bıraktığınız kağıtları da götürüyor.
  4. Göz bandı getirin. Gözlerinizi bağlamanız lazım. Gözünüze çok ışık gelmemeli. Gözlerinizi hiç açmamalısınız.
  5. Birbirinizle konuşmayın. Tamamen kendi içinizde kalın.
  6. Çalışmadan sonra çıkarken sesizlik içinde konuşmadan çıkın ve evinize gidip kendi içinizde kalın, dinlenin.
  7. Üstünüzde boynunuzda kristal takabilirsiniz ve daha sonrasında o kristalide takmaya devam edersiniz.
  8. Bu çalışmaya katıldıkça dahada güçlenir. Zamanla kişilerin 10 bin yıllık karmalarınıza kadar temizleme olmaya başladığı söyleniyor. Bu meditasyona her katıldığınızda daha farklı ve yoğun hisserdersiniz. Kendinizi daha fazla açar, enerjiye daha çok alışırsınız. Hepinizin arzuları ile düzenli olarak yapmaya niyet ediyoruz. John of God un beraber çalıştığı tüm ışık varlıklarının bizlerle olacağı niyetindeyiz. Bu çalışma John of God ‘un Can Aydoğmuş’a verdiği özel izin ile beraber kendisinin yönlendirmesinde yapılabilmektedir.

Önemli not: Lütfen Can bey’e bu konu ile alakalı facebook veya sosyal medya hesaplarından yazmayın. Kendisi çok yoğun cevap veremiyor. Bu konu ile ilgili anlayışınızı çok rica ediyoruz.

 

LÜTFEN İSİM YAZDIRINIZ.

Düzenli bilgi almak içinde e-bültenimize izinli email listemize kaydolabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: YERİMİZ SINIRLI OLDUĞU İÇİN KESİN KAYIT YAPMANIZI ÇOK RİCA EDİYORUZ! LÜTFEN KAYIT YAPTIRANLARIN ANLAYIŞ GÖSTEREREK, GELMEMEZLİK YAPMAMASINI, BAŞKALARININ HAKKINI KISITLAMAMASINI ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ! ENERJİSEL OLARAKTA BU ÇOK ÖNEMLİ!

 

http://www.hurriyet.com.tr/tanrinin-sifali-eli-john-of-god-turk-insanlari-bilge-ve-gercegi-biliyorlar-40209627

 

UYARI

John of god’un olduğu yerdeki herşey tamamen spiritüel, inanç sistemine dayalı ve kişinin inanıp kendini açmasına dayalıdır. İnanmayan sadece denemek için gitmek isteyen insanlar gitmesin… Boşuna para ve zaman kaybı yaşamayın…

Eğer inanıyorsanız ve spiritüel inancınız çok yüksekse o zaman gidebilirsiniz….

Bu gezi tıbbı bir amaç içermemektedir. Hekimlerinizin önerilerini mutlaka uygulayın. Asla tıbbı tedavilerinizi bırakmayın. Bu bir tedavi’de değildir. Sadece manevi ve ruhsal bir süreçtir. İnanç sistemine dayalıdır.