marka tescil Can Aydoğmuş ile Birebir Danışmanlık - John of God Türkiye

Can Aydoğmuş ile Birebir Danışmanlık

Uzun zamandır pek çok insan Can Aydoğmuş ‘a ulaşmak ve devamlı kendisinden danışmanlık almak veya sorular sormak istiyorlar.

Vedik Astroloji üstünden danışmanlık verebilen ve dünya çapında ki eğitimleri ile yıllardır, pek çok önemli ismin başvurduğu Can Aydoğmuş’tan online telefon veya skype ile danışmanlık alabilirsiniz.

Arzu ederseniz istediğiniz soruları sorabilir veya astrolojik haritanızın üstünden danışmanlık da alabilirsiniz.

Can Aydoğmuş sizin için doğum tarihinizi, doğum saatinizi ve doğum yerinizi öğrenerek gelecek süreciniz, ilişkileriniz ve yaşamınızda ki bütün alanlara yönelik size danışmanlık verebilir.

John of God süreci ile ilgili sayısız insan Can Bey ‘e ulaşmak ve sorular sormak istiyor. Yanlız takdir edersiniz ki kendisinin tek tek herkes ile konuşup anlatma şansı yok. O yüzden kendisi herkesin geniş kapsamlı bilgi alabilmesi için Şifanın Eli kitabını yazdı. Şifanın Eli kitabından çok ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dünya çapında 12 tane çok önemli yazar ve hocanın Can Bey için referans verdikleri ve çizimlerini dünyaca ünlü spirit artist Sandy Ingham yaptığı enerjisel bir kitap olan Aşka Yürü kitabını almanızı tavsiye ediyoruz.

Can Aydoğmuş’un kendi hayatında yaşadığı bütün zor deneyimlerin içinden çıkış tekniklerini ve düşüncelerinizin, duygularınızın ve sözcüklerinizin gücünü keşfedeceğiniz, bir yaşam biçimi olan DÜŞLE İNAN YAŞA kitabını da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz…

Aynı zamanda Can Aydoğmuş ‘un pek çok meditasyon tekniklerini videolarını Can Aydoğmuş ile Yaşam isminde ki You Tube kanalından mutlaka seyredin…

Randevu için Dilek Hanım ile canilebirebir@gmail.com email adresinden randevu alabilirsiniz. Banka hesabına ödeme yaptıktan sonra faturanız, karşı ödemeli olarak size yollanacaktır.

Can Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokulu İstanbul’da Prestij Kolej’de bitirdikten sonra İngiltere’de Egerton Rothesay School’da psikoloji ve sosyoloji üzerine eğitim aldı. Çocukluğunda yaşadığı bazı deneyimler nedeniyle içsel yolculuklara çıkmak konusunda her zaman çok istekli oldu. İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye’de kişisel gelişim eğitimleri aldı. Dünyanın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimlerini tamamladı.

11 yaşından beri kişisel gelişim yöntemlerine ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü ve daha birçok kişisel gelişim tekniği konusunda birçok eğitim aldı. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu.
Aydoğmuş Doğan Novus’tan çıkan Aşka Yürü, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa isimli ktapların yazarıdır.

Aydoğmuş’un çocuklar için yazdığı Konuşan Kedi Matu da Doğan Egmont tarafından yayımlanmıştır.

Hürriyet.com.tr‘de haftada 3 gün köşe yazan Aydoğmuş, kurumsal şirketlere seminerler vermekte, motivasyonel konuşmacı olarak davet edilmektedir.

Doğan TV Dijital bölümü ile 2017 de ortaklaşa kurduğu You Tube kanalı başarı ile devam etmektedir.

Aydoğmuş 2017 Yılında Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi Youtuber ve Instagrammer olarak aday gösterildi.

Düşle İnan Yaşa kitabı Altın Rehber tarafından 2017 yılın En İyi Kişisel Gelişim Kitabı ödülüne layık görüldü.

Moon Life Oscars 2017 tarafından Can Aydoğmuş’a En İyi Kişisel Gelişim Yazarı Ödülü verildi.
Hayvan hakları savunucusu ve kedi sevdalısı olan Can Aydoğmuş, bir pati aşığı olarak gerekli adımları da atmaktadır.