marka tescil Özel Bankada Direktör K. A. - John of God Türkiye

Özel Bankada Direktör K. A.

09
Nis
2018

Annemin karaciğer sirozu olması nedeniyle John Of God’a gittim. Gecen Nisan ayında annem 2 ay kadar hastanede yattı ve nerdeyse ölümden döndü. Karaciger artık kan üretemez duruma geldiğinden anneme çok acil 3 ay içinde nakil yapılmazsa bu yılın sonunu göremeyeceğini söyledi doktorlar. Aynı zamanda hastaneden çıkarken karacigerinde kanserli hücreler gördüğünü de belirtti doktor.

Annem nakil olmak istemediği ve zaten uygun bir karaciğer de bulunamadığı için alternetif tedavi arayışlarına girdim. Bu sırada farklı kaynaklardan John Of God’ı duymaya başladım ve ailemin buna inanmamasına rağmen, ben annem için ve hasta olan birçok tanıdığımın fotograflarını alarak Brezilya’ya gtimeye karar verdim.

Orada yaşadıklarım çok ilginçti. Canlı ameliyatlar gördüm ki benim gibi sol beyinli analitik düşünen bir insan için çok kolay kabul edilebilir seyler değil bunlar. Ancak ben oraya annemin şifasına çok inanarak gittim.

Annem için orada 2 uzaktan ameliyat yapıldı. Bu ameliyatları annem burada hissettiğini söylüyor. Zaten ameliyat günü sessizlik içinde uyuması gerekiyordu ve o sırada yazlıkta bulunuyordu ve akşam saat 20.00 de uyuması gerekiyordu. Bulunduğu yer çok gürültülü ve hareketli olmasına rağmen mucize gibi ameliyat saatinde birdenbire elektrikler kesilmiş ve ortalık tamamen sessizleşmiş.

Annem ameliyatın ertesi günü yatması gerekirken (ve normalde zaten kansız oldugu için çok agır hareket ederken) yürüyüşe çıkmış ve çok enerjikmiş. Bunu yanında bulunan kardeşimden ögrendim çünkü oradan burayla her zaman konuşma imkanımız yoktu.

 

Sonrasında da annemin tahlilleri, gittiği her doktor kontrolünde öncekine göre daha iyi çıktı.

İzmir de gittiği doktor ona karaciğerinde kanserli hücre görmediğini ve İstanbul’da yanlış teshiş konuldugunu sÖyledi.

İstanbul’da yeni yaptıgı tahliller öncekilere göre çok iyi çıktı. Doktor Nisan ayından bu yana hiç kanama geçirmemiş olduguna anlam veremesede durumunun öncekine göre iyi oldugunu ve farklı ne yaptığını soruyor. Annem önceki haline göre oldukça iyi görünüyor gören herkes bunu farkediyor zaten.

Ayrıca çok zor sıra gelir dedikleri organ bağısı için de aradılar annemi daha yeni. Ancak annem ameliyat olmak istemedi ve iyileşiceğine inanıyor.

Yine bir arkadaşımın annesinin de karaciğerinde çocuklugundan beri bir zedelenme vardı onun da karaciğeri öncekine göre cok daha iyi oldu. Doktor ne yapıyorsan devam et tavsiyesi vermiş, bebeği olmasını isteyen bir arkadasım şu an hamile. Kızı konuşamayan bir arkadasımın kızı konusmaya başladı. Benim onun fotografını John of God’a götürmemden sonra. Bel fıtığı agrısı çekenlerin durumu daha iyi oldu, takıntıları olan bir arkadaşım oraya gidip gelmemden ve fotografını bırakmamdan sonra çocugunun daha iyi oldugunu soyluyor. Daha çok mucize var ve hepsi gerçek.

Benim de Hayatımda ruhsal anlamda cok ciddi bir değişim oldu.